Coronary heart disease

کاهش خطر بیماری کرونر قلب

کاهش خطر بیماری کرونر قلب عمده‌ترین علت مرگ و میر در کشور انگلیس، بیماری کرونر قلب است، اکثر موارد مرگ و میر زود هنگام نیز ناشی از ابتلا به همین بیماری است. در حالی که

ادامه مطلب

mesotherapy

مزوتراپی | اقدامات و مراقبت هایی که قبل، در حین و بعد از انجام عمل مزوتراپی باید انجام دهید

مزوتراپی یک عمل زیبایی به حساب می‌آید. هر عملی نیاز به پیش اقداماتی باید که باید آن‌ها را رعایت کنید. اقداماتی که باید قبل، حین و بعد از مزوتراپی انجام دهید، خیلی ساده است؛ اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که انجام ندادن هر کدام از آن‌ها می‌تواند باعث نتیجه عکس روی عمل و همچنین مشکلاتی برای فرد شود. بهتر است که حتماً قبل از شروع و بعد از تمام شدن، با پزشک خود در این خصوص مشورت کنید.

ادامه مطلب

تب سنج چیست؟ | معرفی و نکات مهمی که باید درباره دماسنج طبی بدانید

به تب سنج نباید به چشم یک وسیله بسیار لوکس نگاه کنید. اصلاً وسیله ی لوکسی نیست. این دستگاه مورد نیاز و ضروری در همه ی خانه‌هاست و هر کسی باید حداقل یک نمونه بسیار ساده یعنی مدل نواری آن را داشته باشد. در صورت احساس تب یا داغی بدن و آن هم در زمانی که همراه با دیگر علائم بیماری بود، استفاده از تب سنج برای اندازه گیری دما توصیه می‌شود. برای خرید اولین گام این است که شما با این وسیله آشنا شوید تا بدانید که حداقل قرار است که چه چیزی را تهیه کنید. در مقاله‌های بعدی به طور مفصل در خصوص کارکرد، انواع و دیگر موارد مرتبط خواهیم نوشت.

ادامه مطلب

فشارسنج خون | فشارسنج پزشکی چیست، چگونه کار میکند و چه انواعی دارد ؟

دستگاه فشارسنج خون یا همان پزشکی، دستگاهی است که برای اندازه گیری میزان فشار خون در بدن استفاده می‌شود. این دستگاه انواع مختلفی داشته که هر کدام برای هدف خاصی و در مکان‌های خاصی استفاده می‌شود. قبل از خرید شما باید بدانید که دستگاه چه انواعی دارد و برای چه هدفی خریداری می‌کنید تا بتوانید بهترین و متناسب‌ترین مدل را انتخاب کنید.

ادامه مطلب

پروتکل های درمانی مزوتراپی

کوکتل های درمانی در واقع ترکیبی خلاقانه از مواد مغذی هستند که برای مصارف خاص تهیه می شوند. کوکتل های درمانی پوست، زمانی که با درمان های عمقی از جمله میکرونیدلینگ همراه شوند، تاثیری چند برابر در جوانسازی، درخشش و سفتی پوست دارند.

ادامه مطلب

ماساژ شیاتسو

ماساژ شیاتسو از طب سوزنی چینی الهام گرفته و با ایجاد نوعی فشار روی مناطق آسیب دیده بدن، که توسط انگشت شست، کف دست یا آرنج انجام می‌شود، باعث بهبودی آن می‌شود.ن یک عمل حرفه ای پیشگیرانه پزشکی است زیرا ماساژ، سیستم ایمنی بدن و قدرت های شفا دهنده طبیعی بدن را تحریک می کند. همچنین یک توازن یکپارچه بین بدن و ذهن شما ایجاد می کند .

ادامه مطلب

اختلالات دستگاه گوارش

دستگاه گوارش به نوعی وظیفه دارد که سلامت کل بدن را تامین کند و عملکرد آن روی ارگان های دیگر نیز تاثیر دارد. زمانی که این دستگاه درست کار نکند، از پوست تان گرفته تا خواب تان دچار مشکل خواهد شد…

ادامه مطلب