قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره یکی از الویت‏‌های و شعارهای ما بوده است و گروه پزشکی پخش جوان در این راستا می‏‌کوشد تا تمامی سفارشات در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت رسمی ما، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند مانند لوازم دیجیتال – دستگاه های فشارسنج و اندازه گیرها دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول ۷ روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند. همچنین اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف ما همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول ۷ روز ضمانت تعویض نیستند. برای سایر محصولاتی که مصرفی بوده مانند ماسک ها – سرنگ ها و پماد ها در صورت باز شدن درب محصول امکان بازگشت آن به هیچ عنوان مورد قبول نمیباشد.

لطفاً توجه داشته باشید:

باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند تخت های زایمان – تخت های مامایی) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت پزشکی پخش جوان جهت نصب و راه اندازی تماس گرفته و هماهنگی ها انجام شود.

– در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

– به دلیل ماهیت متفاوت کارت هدیه، خریداری کارت هدیه مشمول هیچ‌یک از شرایط درج شده در این صفحه نیست.

قالب ووکامرس